+420 465 350 711 Hledat

Rychlý kontakt

+ 420 465 350 711
Dobrovského 602
Lanškroun 563 01
Česká republika

Volná místa

 Pro náš výrobní závod v Lanškrouně hledáme spolupracovníky na následující pozice:

Obsluha CNC soustruhu

Popis pracovní pozice:

  • práce na CNC soustruhu
  • vytváření programů pro CNC soustruh
Požadavky na uchazeče:
  • SŠ vzdělání v oboru nástrojař ukončeno závěrečnou zkouškou, maturitní zkouška výhodou
  • znalost programování CNC strojů (pro čerstvé absolventy SOU možnost zapracování)
  • znalost postupu při obrábění
  • samostatnost, kreativní myšlení, zodpovědný přístup
Nabízíme:
  • úvodní zaškolení
  • zajímavou a tvořivou práci v zázemí mladého kolektivu
  • osobní rozvoj: školení, možnost zapracování na ostatních strojích
  • možnost osobního růstu
  • roční prémie
  • příspěvek na stravu
  • příspěvek na životní pojištění zaměstnanců

V případě zájmu zašlete Vaši žádost společně se životopisem na adresu společnosti:
JCEE, s.r.o., Dobrovského 602, 563 01 Lanškroun, mobil: 731 842 382,
email: m.jurecek@jcee.cz, kontakt: Milan Jureček

Obráběč kovů - soustružník

  • obrábění výrobků dle výkresu
  • dvousměnný provoz
  • vyučen ve strojním, popř. jiném
    technickém oboru (např. obráběč kovů, nástrojař, mechanik, seřizovač...)
  • znalost postupů při obrábění
  • zodpovědný přístup, samostatnost

Nabízíme:

  • zajímavou a tvořivou práci v zázemí mladého kolektivu
  • zaškolení a osobní rozvoj
  • možnost finančního růstu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní pojištění
  • další firemní benefity

email: m.jurecek@jcee.cz, kontakt: Milan Jureček

Spolupracujeme s

logo - Jcce logo - Nisca logo - CSM logo - Janome

Nacházíte se na stránkách společnosti JCEE s.r.o. se sídlem Dobrovského 602, Lanškroun, PSČ 56301, IČ 46508554, zapsané v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 2229. Společnost JCEE s.r.o. je členem koncernu JE Kikai