+420 465 350 711 Hledat

Rychlý kontakt

+ 420 465 350 711
Dobrovského 602
Lanškroun 563 01
Česká republika

Teleskopické dopravníky Caljan

Caljan

Společnost JCEE exkluzivně zastupuje společnosti Caljan na Českém a Slovenském trhu, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu.

Společnost Caljan se sídlem v Dánsku je lídr světového trhu v logistice volně loženého nákladu a světovou jedničkou v počtu instalovaných teleskopických dopravníků. 

Co je teleskopický dopravník?

Jedná se o speciální typ dopravníku, který využívá výsuvných sekcí pro zlepšení ergonomie práce operátora při vykládce nebo nakládce volně loženého nákladu.

Kde se používá?

Teleskop bývá umístěn přímo za vraty (Gate) tak, aby při přistavení kamionu nebo dodávky bylo možné vykládat nebo nakládat zboží. Jde o rozhraní mezi vnitřním dopravníkovým systémem a vozidlem vně haly. Lze použít tam, kde se přepravuje zboží bez palet.

Proč přepravovat zboží bez palet?

Volně loženým zbožím lze zaplnit celou přepravní kapacitu nákladového prostoru, na rozdíl od palet, které se ve většině případů nedají stohovat.

Proč Caljan?

Caljan je průkopníkem ve světě teleskopických dopravníků. Díky své téměř 60leté historii a tisícům instalovaných dopravníků je po právu světovým lídrem v počtu instalací. Svou prací jsou si natolik jistí, že na strukturální části teleskopu ručí prodlouženou, 5letou zárukou.

Dopravníky se dělí na 2 základní typy:

Teleskopické pásové dopravníky (vykládka i nakládka)

Teleskopické gravitační dopravníky (pouze nakládka)

Výhody

- Redukuje pohyb operátora a optimalizuje produktivitu

- Může být použit pro jakoukoli velikost vozidla, ať už se jedná o malé dodávky nebo tahače s přívěsem

- Při uložení na kolejnici může jeden teleskop přejíždět mezi dveřmi nebo být odstaven a uvolnit místo pro další manipulaci

- Široká nabídka doplňkové výbavy pro zajištění specifických potřeb zákazníka

- Životnost – některé Caljan teleskopy jsou v provozu více než 30 let!

 

Pro více informací navštivte stránky výrobce ww.caljan.com

Pro technické detaily nebo cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat!

Spolupracujeme s

logo - Jcce logo - Nisca logo - CSM logo - Janome

Nacházíte se na stránkách společnosti JCEE s.r.o. se sídlem Dobrovského 602, Lanškroun, PSČ 56301, IČ 46508554, zapsané v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 2229. Společnost JCEE s.r.o. je členem koncernu JE Kikai