+420 465 350 711 Hledat

Rychlý kontakt

+ 420 465 350 711
Dobrovského 602
Lanškroun 563 01
Česká republika

Spotřební materiál

 

Bužírky

 

Značení vodičů bužírkou patří k nejrychlejším a nejsnadnějším způsobům značení vůbec. Popisek jednoduše vytisknete a nasunete na vodič. Bužírky jsou dostupné v celé řadě vnitřních průměrů od 2.5 až 6.5 mm. Tento způsob značení nezabírá žádné místo v rozvaděči na víc a jeho aplikace je zároveň velmi jednoduchá.

 

 

Samolepící pásky

 

Jednoduchý způsob jak označit komponenty v rozvaděči, na tištěných spojích nebo kdekoliv jinde! Popisek se jednoduše vytiskne na samolepící pásku, kterou následně nalepíte na požadované místo. Pásky existují v celé škále rozměrů od 4mm do 12mm šířky a ve dvou barevných kombinacích.

 

Omotávací pásky

 

Po vytisknití popisku na tuto pásku jej jednoduše omotáte kolem vodiče a popisek je chráněn díky laminovací vrstvě což zaručí vysokou odolnost značení. Výhodou tohoto typu značení je, že takto lze označit již zapojené kabely. 

 

4mm ID páska

 

Oblíbený způsob značení zejména pro jeho univerzálnost a rychlou aplikaci.  Popisek se vytiskne na speciální pásku, která se následně zasune do pouzder, jež se podle typu nasunou nebo nacvaknou na vodič.

Ukázky použití:

Spolupracujeme s

logo - Jcce logo - Nisca logo - CSM logo - Janome

Nacházíte se na stránkách společnosti JCEE s.r.o. se sídlem Dobrovského 602, Lanškroun, PSČ 56301, IČ 46508554, zapsané v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 2229. Společnost JCEE s.r.o. je členem koncernu JE Kikai