+420 465 350 711 Hledat

Rychlý kontakt

+ 420 465 350 711
Dobrovského 602
Lanškroun 563 01
Česká republika

TSRE, TDRE

TSRE

Model TSRE je ohýbačka trubek s elektrickým pohonem ohýbacího ramene určená pro 3D ohýbání trubek a profilů jedním ohýbacím nástrojem.

Stroj je dodáván s elektrickým pohonem v osách B, C a Y (rotace trubky, ohýbání a posuv trubky). Upínací prvky jsou poháněny hydraulicky. Stroj je vybaven automatickým mazáním ohýbacího trnu.

Ovládání stroje je řešeno pomocí ovládacího panelu s dotykovým displejem umístěného na přenosném sloupku. Řízení stroje zajišťuje průmyslové PC s operačním systémem Windows. Prostředí programu umožňuje zadat údaje pro kompletní ohýbací cyklus, vytvořená data lze dále editovat, kopírovat a zálohovat. Stroj je také vybaven USB konektorem pro přenos dat.

Model TSRE - ohýbačka trubek s elektrickým pohonem ohýbacího ramene určená pro 3D ohýbání.

TDRE

Automatická ohýbačka typu TDRE je určena pro 3D ohýbání trubek s možností použití dvou různých ohýbacích nástrojů v jednom pracovním cyklu.

Stroj je dodáván s elektrickým pohonem v osách B, C, X a Y (rotace trubky, ohýbání, příčný posuv ohýbací hlavy a posuv trubky). Upínací prvky jsou poháněny  hydraulicky, stejně tak vertikální posuv ohýbací hlavy (změna nástroje). Stroj je vybaven automatickým mazáním ohýbacího trnu.

Ovládání stroje je řešeno pomocí ovládacího panelu s dotykovým displejem umístěného na přenosném sloupku. Řízení stroje zajišťuje průmyslové PC s operačním systémem Windows XP. Prostředí programu umožňuje zadat údaje pro kompletní ohýbací cyklus, vytvořená data lze dále editovat, kopírovat a zálohovat. Stroj je také vybaven USB konektorem pro přenos dat.

Model TDRE - pro 3D ohýbání trubek s možností použití dvou různých ohýbacích nástrojů v jednom pracovním cyklu.

Spolupracujeme s

logo - Jcce logo - Nisca logo - CSM logo - Janome

Nacházíte se na stránkách společnosti JCEE s.r.o. se sídlem Dobrovského 602, Lanškroun, PSČ 56301, IČ 46508554, zapsané v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 2229. Společnost JCEE s.r.o. je členem koncernu JE Kikai