+420 465 350 711 Hledat

Rychlý kontakt

+ 420 465 350 711
Dobrovského 602
Lanškroun 563 01
Česká republika

TSR, TDR

TSR

Automatická hydraulická ohýbačka typu TSR je určena pro 3D ohýbání trubek jedním ohýbacím nástrojem.

Ohýbací rameno (osa C) je ovládáno hydraulickým pohonem stejně jako upínací prvky – upínání materiálu do kleštiny a čelist ohýbacího nástroje. Další pohony jsou řízeny elektrickým pohonem v osách B a Y (rotace trubky a posuv suportu). Stroj je vybaven automatickým vysouváním a mazáním ohýbacího trnu.

Ovládání stroje je řešeno pomocí ovládacího panelu s dotykovým displejem umístěného na přenosném sloupku. Dále je k dispozici bezpečnostní spouštěcí pedál. Řízení stroje zajišťuje průmyslové PC s operačním systémem Windows XP. Prostředí programu umožňuje zadat údaje pro kompletní ohýbací cyklus, vytvořená data lze dále editovat, kopírovat a zálohovat. Stroj je také vybaven USB konektorem pro přenos dat. 

Model TSR - pro 3D ohýbání trubek jedním ohýbacím nástrojem.

TDR

Automatická ohýbačka typu TDR je určena pro 3D ohýbání trubek s možností použití dvou různých ohýbacích nástrojů v jednom pracovním cyklu.

Ohýbací rameno (osa C) je ovládáno hydraulickým pohonem stejně jako upínací prvky – upínání materiálu do kleštiny a čelist ohýbacího nástroje. Přestavení nástroje v horizontálním a vertikálním směru je prováděno také pomocí hydraulických válců. Další pohony jsou řízeny elektrickým pohonem v osách B a Y (rotace trubky a posuv suportu). Stroj je vybaven automatickým vysouváním a mazáním ohýbacího trnu.

Ovládání stroje je řešeno pomocí ovládacího panelu s dotykovým displejem umístěného na přenosném sloupku. Řízení stroje zajišťuje průmyslové PC s operačním systémem Windows XP. Prostředí programu umožňuje zadat údaje pro kompletní ohýbací cyklus, vytvořená data lze dále editovat, kopírovat a zálohovat. Stroj je také vybaven USB konektorem pro přenos dat.

Model TDR - pro 3D ohýbání trubek s možností použití dvou různých ohýbacích nástrojů v jednom pracovním cyklu.

Spolupracujeme s

logo - Jcce logo - Nisca logo - CSM logo - Janome

Nacházíte se na stránkách společnosti JCEE s.r.o. se sídlem Dobrovského 602, Lanškroun, PSČ 56301, IČ 46508554, zapsané v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 2229. Společnost JCEE s.r.o. je členem koncernu JE Kikai