+420 465 350 711 Hledat

Rychlý kontakt

+ 420 465 350 711
Dobrovského 602
Lanškroun 563 01
Česká republika

TBRE

Model TBRE je ohýbačka s elektrickým pohonem ohýbacího ramene určená pro 3D ohýbání a zakružování trubek a profilů.

Stroj je dodáván s elektrickým pohonem v osách B, C, X a Y (rotace trubky, ohýbání, příčný posuv ohýbací hlavy a posuv trubky). Upínací prvky jsou poháněny  hydraulicky, stejně tak vertikální posuv ohýbací hlavy (změna nástroje). Stroj je vybaven automatickým mazáním ohýbacího trnu.

Stroj je možné osadit současně dvěma různými ohýbacími nástroji nebo ohýbacím nástrojem a kladkami pro zakružování velkých oblouků.

Ovládání stroje je řešeno pomocí ovládacího panelu s dotykovým displejem umístěného na přenosném sloupku. Řízení stroje zajišťuje průmyslové PC s operačním systémem Windows XP. Prostředí programu umožňuje zadat údaje pro kompletní ohýbací cyklus, vytvořená data lze dále editovat, kopírovat a zálohovat. Stroj je také vybaven USB konektorem pro přenos dat. 

Model TBRE - ohýbačka s elektrickým pohonem ohýbacího ramene pro 3D ohýbání. 

Spolupracujeme s

logo - Jcce logo - Nisca logo - CSM logo - Janome

Nacházíte se na stránkách společnosti JCEE s.r.o. se sídlem Dobrovského 602, Lanškroun, PSČ 56301, IČ 46508554, zapsané v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 2229. Společnost JCEE s.r.o. je členem koncernu JE Kikai