+420 465 350 711 Hledat

Rychlý kontakt

+ 420 465 350 711
Dobrovského 602
Lanškroun 563 01
Česká republika

Ohýbačky trubek

Firma JCEE s.r.o. zajišťuje prodej a servis ohýbacích a tvářecích strojů CSM pro Českou a Slovenskou republiku. CSM je světovým výrobcem ohýbaček trubek s pětadvacetiletou tradicí, její výrobky jsou používány v automobilovém, leteckém, chemickém, energetickém a nábytkářském průmyslu.

Sortiment strojů tvoří ohýbačky trubek od jednoosých hydraulických až po plně elektrické 3D ohýbačky s dvojitou ohýbací hlavou. V nabídce jsou dále symetrické ohýbačky pro nábytkářský průmysl, stroje na tváření konců trubek (end forming) a stroje pro dělení a nýtování trubek.

Automatická ohýbačka CNC 65 TBRE-RBE s nástrojem pro zakružování trubek.Automatická ohýbačka CNC 65 TBRE-RBE s nástrojem pro zakružování trubek.

Variabilita provedení jednotlivých typů strojů splňuje požadavky uživatelů jak pro nasazení v kusové a malosériové výrobě tak i vysoké nároky na spolehlivost a opakovatelnost procesu pro použití ve velkosériové výrobě. Ve strojích jsou použita vyspělá technická řešení  chráněná mezinárodními patenty.


Ohýbačka CNC 30 EMR s dvojitou ohýbací hlavou

Stroje jsou řízeny průmyslovým počítačem s operačním systémem Windows umožňujícím rychlé a přehledné programování a bezpečné ukládání dat. Součástí programového vybavení je také 3D simulace ohýbání trubky, kde je možné velmi názorně ověřit správnost zadaných dat ještě před započetím výroby. Program zobrazí postup tvarování trubky a pohyby jednotlivých částí stroje. Dalším užitečným nástrojem zvláště u složitých výrobků je kontrola kolizních stavů, která prověří správnost technologického postupu ohýbání a odhalí případné kolize ohýbaného materiálu s částmi stroje.

TNCB

Ohýbačky trubek VÍCE »

TNCPB

Ohýbačky trubek VÍCE »

TSRJ, TDRJ

Ohýbačky trubek VÍCE »

TSR, TDR

Ohýbačky trubek VÍCE »

TSRE, TDRE

Ohýbačky trubek VÍCE »

TBRE

Ohýbačky trubek VÍCE »

MBRE, EMR

Ohýbačky trubek VÍCE »

Spolupracujeme s

logo - Jcce logo - Nisca logo - CSM logo - Janome

Nacházíte se na stránkách společnosti JCEE s.r.o. se sídlem Dobrovského 602, Lanškroun, PSČ 56301, IČ 46508554, zapsané v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 2229. Společnost JCEE s.r.o. je členem koncernu JE Kikai