+420 465 350 711 Hledat

Rychlý kontakt

+ 420 465 350 711
Dobrovského 602
Lanškroun 563 01
Česká republika

Konstrukce

Než se stroj, či výrobní linka začne stavět, musí nejprve někde vzniknout. Od toho má firma JCEE k dispozici vlastní konstrukční kancelář, kde se zhmotňují prvotní vize a nápady, které jsou následně týmem našich špičkových specialistů proměněny ve skutečnost, kdy při konstrukci zařízení je kladen důraz na maximální efektivitu a ergonomii provozu. 

 Mechanická konstrukce

Naši odborníci s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi v oboru jednoúčelových strojů využívají při své práci plně parametrického software SolidWorks pro kompletní návrh stroje i pro tvoření výkresové dokumentace, která je následně odesílána do obrobny k výrobě.

 

 Elektrická konstrukce

Pro návrh elektrického zapojení stroje používají naši specialisté profesionálního software e-Plan electric, který automatickým generováním obsahu a kusovníku artiklů umožňuje soustředit se pouze na konstrukci elektro zapojení.

 

 Vývoj software

Stroj jako takový by bez řádného řídícího software nebyl schopen fungovat, z tohoto důvodu firma JCEE disponuje vlastními vývojovými kapacitami, jež jsou připraveny vyvinout software dle požadavku zákazníka. 

 

Spolupracujeme s

logo - Jcce logo - Nisca logo - CSM logo - Janome

Nacházíte se na stránkách společnosti JCEE s.r.o. se sídlem Dobrovského 602, Lanškroun, PSČ 56301, IČ 46508554, zapsané v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 2229. Společnost JCEE s.r.o. je členem koncernu JE Kikai