+420 465 350 711 Hledat

Rychlý kontakt

+ 420 465 350 711
Dobrovského 602
Lanškroun 563 01
Česká republika

Jednoúčelové stroje

 Hlavní náplní výrobního programu JCEE, s.r.o. je vývoj a výroba automatických strojů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Zajišťujeme výrobu zakázkových zařízení od konstrukčního návrhu přes výrobu, oživení až po instalaci strojů u zákazníka. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

Firma vyrábí zejména montážní a kontrolní stroje, automatizovaná pracoviště a montážní linky sloužící k mechanizaci a automatizaci výrobních procesů. Tato zařízení jsou vyvíjena podle požadavků zákazníků nebo podle dodané technické dokumentace. Vyráběné stroje splňují požadavky evropských norem a mají certifikát CE.

S ohledem na potřeby a požadavky našich zákazníků vybavujeme stroje volitelně různými komponenty renomovaných výrobců automatizační techniky – od mechanických prvků přes pneumatické a hydraulické jednotky, elektronické komponenty, robotické jednotky, výpočetní techniku až po řídící systémy.

Konstrukce

Jednoúčelové stroje VÍCE »

Výrobní zařízení

Jednoúčelové stroje VÍCE »

Kontrolní zařízení

Jednoúčelové stroje VÍCE »

Spolupracujeme s

logo - Jcce logo - Nisca logo - CSM logo - Janome

Nacházíte se na stránkách společnosti JCEE s.r.o. se sídlem Dobrovského 602, Lanškroun, PSČ 56301, IČ 46508554, zapsané v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 2229. Společnost JCEE s.r.o. je členem koncernu JE Kikai