+420 465 350 711 Hledat

Rychlý kontakt

+ 420 465 350 711
Dobrovského 602
Lanškroun 563 01
Česká republika

Volná místa

 Pro náš výrobní závod v Lanškrouně hledáme spolupracovníky na následující pozice:

Programátor/obsluha CNC obráběcích strojů (frézka, soustruh)

Popis pracovní pozice:

  • práce na CNC obráběcích strojích
  • vytváření programu pro CNC stroje (znalost programování Hurco výhodou)
Požadavky na uchazeče:
  • SŠ vzdělání v oboru nástrojař ukončeno závěrečnou zkouškou, maturitní zkouška vítána
  • znalost programování CNC strojů (pro čerstvé absolventy SOU možnost zapracování)
  • znalost postupu při obrábění
  • samostatnost, kreativní myšlení, zodpovědný přístup
Nabízíme:
  • zajímavou a tvořivou práci v zázemí  mladého kolektivu
  • osobní rozvoj: zaškolení, možnost zapracování na ostatních strojích
  • možnost finančního růstu
  • čtvrtletní prémie
  •  příspěvek na stravu
  •  příspěvek na životní pojištění zaměstnanců

V případě zájmu zašlete Vaši žádost společně se životopisem na adresu společnosti:
JCEE, s.r.o., Dobrovského 602, 563 01 Lanškroun, tel. 465 350 711, fax 465 350 710,
e-mail: m.kozak@jcee.cz, kontakt: Martin Kozák

  Programátor

  • tvorba SW pro řídící systémy PLC
  • tvorba vizualizací strojů
  • účast při montáži a uvádění strojů do provozu
  • spolupráce na vývoji prototypových zařízení
  • tvorba návodů a dokumentace
  • SŠ/VŠ vzdělání elektro
  • pozice je vhodná i pro absolventy
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B

Vhodné zkušenosti:

  • základy programování PIC, Atmel, atd.
  • základy programování např. v jazyce C++
  • znalost programování některého řídícího systému PLC

Nabízíme:

  • úvodní zaškolení

  • možnost osobního růstu

  • pružná pracovní doba

  • příspěvek na stravu

  • příspěvek na životní pojištění zaměstnanců

Spolupracujeme s

logo - Jcce logo - Nisca logo - CSM logo - Janome

Nacházíte se na stránkách společnosti JCEE s.r.o. se sídlem Dobrovského 602, Lanškroun, PSČ 56301, IČ 46508554, zapsané v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 2229. Společnost JCEE s.r.o. je členem koncernu JE Kikai